Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii medicale de specialitate- Oncologie medicala
- Număr anunț
- DA40500627
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- RIZICA FLORIN-MARIUS - MEDIC SPECIALIST ONCOLOGIE MEDICALA (CUI 54210265)
- Cod CPV
- 85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.000 RON
- Valoare atribuită
- 63.000 RON
- Data publicării
- 28.05.2026 08:47
- Termen limită
- 02.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2026 07:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63.000 RON
din 63.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro