Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,1% sub estimat

Elaborare documentatie tehnica- Închidere depozit de deseuri municipale clasa b Subobrej Săcele

Număr anunț
SCN1014378
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
PROIECT BRASOV SA (CUI 1110575)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267.917,23 RON
Valoare atribuită
179.230 RON 33,1% sub estimat
Data publicării
30.08.2018 10:15
Anunț de atribuire
SCNA1008679
Termen limită
20.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021604

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

179.230 RON

din 267.917,23 RON estimat 33,1%

Adjudecat la 66,9% din estimat · economie 88.687,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.