Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,9% sub estimat
Lot 1. ,, Înlocuire tâmplărie existentă cu tâmplărie PVC si geam termopan la Liceul Tehnologic de Construcții și Arhitectură Carol I” Sibiu Lot 2. ,, Înlocuire tâmplărie existentă cu tâmplărie PVC si geam termopan la Școala Gimnazială nr.10” Sibiu Lot 3. ,, Înlocuire tâmplărie existentă cu tâmplărie PVC si geam termopan la sala de sport a Colegiului Tehnic de Industrie Alimentară Terezianum” Sibiu
- Număr anunț
- SCN1014376
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
- Furnizor / câștigător
- EURO BUSINES DIY-DAR SRL (CUI 28436957)
- Cod CPV
- 45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260,51 RON
- Valoare atribuită
- 102.940,98 RON 31,9% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2018 10:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1013609
- Termen limită
- 14.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021591
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI TERMOPANE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021591.pdf
- Formulare Tamplarie Termopane.pdf.p7s
- model de contract Lot I Carol.pdf.p7s
- model de contract Lot III Terezianum.pdf.p7s
- model de contract Lot II Scoala 10.pdf.p7s
- TABLOU TAMPLARIE-PROPUNERE FINANCIARA-ANEXA 2.pdf.p7s
- TABLOU TAMPLARIE-PROPUNERE TEHNICA-ANEXA 1.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 151.260,51 RON Adjudecat: 102.940,98 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Înlocuire tâmplărie existentă cu tâmplarie PVC si geam termopan… | 67.226,89 RON | Euro Busines Diy-Dar | 55.566,02 RON ↓17,3% |
| 2 | Înlocuire tâmplărie existentă cu tâmplărie PVC si geam termopan… | 33.613,45 RON | Anulat | — |
| 3 | Înlocuire tâmplărie existentă cu tâmplărie PVC si geam termopan… | 50.420,17 RON | Euro Busines Diy-Dar | 47.374,96 RON ↓6,0% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EURO BUSINES DIY-DAR SRL CUI 28436957
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BALOR-CONS SRL CUI RO 16612723
Valoare atribuită
102.940,98 RON
din 151.260,51 RON estimat
31,9%
Adjudecat la 68,1% din estimat · economie 48.319,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.