Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,2% sub estimat
Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico-economice (DTE), inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului în timpul execuției lucrărilor pentru proiectul “Reabilitarea termică a clădirilor publice din Orașul Buhuși - Colegiul Tehnic Ion Borcea și Școala Mihai Eminescu” cod SMIS 118519
- Număr anunț
- SCN1014218
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- PERCON INSTALATII SRL (CUI 15085471)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196.313 RON
- Valoare atribuită
- 146.934 RON 25,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2018 09:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1009830
- Termen limită
- 18.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020520
Documente
Documentația de atribuire
- 13.1.1 Expertiza tehnica Colegiul Borcea, P scrise si desenate semnat.pdf.p7s
- 13.1.2 Expertiza tehnica Colegiul Borcea - anexe semnat.pdf.p7s
- 13.2.1 Expertiza tehnica sc. M Eminescu P scrise si desenate semnat.pdf.p7s
- 13.2.2 Expertiza tehnica sc. M Eminescu breviar semnat.pdf.p7s
- 14.1 Audit energetic Colegiul Borcea semnat.pdf.p7s
- 14.2 Audit energetic sc M Eminescu semnat.pdf.p7s
- 14.3 Audit energetic sala sport M Eminescu semnat.pdf.p7s
- 15.1 DALI Colegiul Ion Borcea semnat.pdf.p7s
- 15.2 DALI Sc. Mihai Eminescu semnat.pdf.p7s
- 15.3 DALI Sala sport sc. Mihai Eminescu semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.PDF.p7s
- FisaDate_DF1020520.pdf
- MODEL_FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PERCON INSTALATII SRL CUI RO15085471
Valoare atribuită
146.934 RON
din 196.313 RON estimat
25,2%
Adjudecat la 74,8% din estimat · economie 49.379 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.