Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,0% sub estimat
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA)
- Număr anunț
- SCN1014346
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.800 RON
- Valoare atribuită
- 11.012 RON 14,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2018 08:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1005886
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021454
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
11.012 RON
din 12.800 RON estimat
14,0%
Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 1.788 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.