Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 60,2% sub estimat
Achiziție carburant auto pe bază de carduri
- Număr anunț
- SCN1040654
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL ECONOMIEI (CUI 24931499)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 543.375 RON
- Valoare atribuită
- 216.406,20 RON 60,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2019 16:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1016085
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044407
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Contract subsecvent - v2.doc.p7s
- FisaDate_DF1044407.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
216.406,20 RON
din 543.375 RON estimat
60,2%
Adjudecat la 39,8% din estimat · economie 326.968,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.