Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,3% sub estimat

Acord-cadru furnizare paine semialba (minim 75000 kg - maxim 83950 kg) pentru 2019-2020

Număr anunț
SCN1040651
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Furnizor / câștigător
DAVEX AGRO SRL (CUI 12964433)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159.505 RON
Valoare atribuită
108.027,50 RON 32,3% sub estimat
Data publicării
28.03.2019 16:16
Anunț de atribuire
SCNA1015967
Termen limită
11.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044339

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DAVEX AGRO SRL CUI RO 12964433
Oferta 2 Individuala
Ofertant
BOROMIR PROD SA CUI RO 1145077

Valoare atribuită

108.027,50 RON

din 159.505 RON estimat 32,3%

Adjudecat la 67,7% din estimat · economie 51.477,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.