Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 83,6% sub estimat
Acord-cadru furnizare carburanti auto
- Număr anunț
- SCN1040650
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 641.400 RON
- Valoare atribuită
- 105.022,50 RON 83,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2019 16:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1016509
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044370
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru .doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract subsecvent .doc.p7s
- FisaDate_DF1044370.pdf
- Formulare .doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
105.022,50 RON
din 641.400 RON estimat
83,6%
Adjudecat la 16,4% din estimat · economie 536.377,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.