Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie lucrari pentru obiectivul “MODERNIZARE A 4.4 KM DRUMURI DE INTERES LOCAL, ÎN COMUNA DOLHEȘTI, JUDEȚUL SUCEAVA”

Număr anunț
SCN1040648
Autoritate contractantă
Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
Furnizor / câștigător
AUTOTEHNOROM SRL (CUI 17103310)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.753.462,32 RON
Valoare atribuită
3.753.416,99 RON
Data publicării
28.03.2019 16:04
Anunț de atribuire
SCNA1020577
Termen limită
16.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044323

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AUTOTEHNOROM SRL CUI RO 17103310
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DRU-PO SRL CUI RO 9056854

Valoare atribuită

3.753.416,99 RON

din 3.753.462,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.