Atribuită Anunț de participare

Piese de schimb si servicii de montaj , setare parametri, reglaj si teste de functionare pentru armaturile prevazute cu actionari electrice tip SIPOS aferente Centralei cu Ciclu Combinat din CTE Vest

Număr anunț
SCN1040642
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
Furnizor / câștigător
SAUTECH SRL (CUI 23638564)
Cod CPV
31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337.768,78 RON
Valoare atribuită
337.612 RON
Data publicării
28.03.2019 15:47
Anunț de atribuire
SCNA1016703
Termen limită
08.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044324

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SAUTECH SRL CUI RO23638564

Valoare atribuită

337.612 RON

din 337.768,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.