Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Furnizare de carburanți pe baza de carduri de alimentare
- Număr anunț
- SCN1040630
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163.500 RON
- Valoare atribuită
- 155.592 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2019 15:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1016034
- Termen limită
- 10.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044368
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini Carburanti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044368.pdf
- formulare.doc.p7s
- ModelContract_DF1044368.pdf
- Propunere contract carburant.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNICOM HOLDING SA CUI RO 3507700
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
155.592 RON
din 163.500 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 7.908 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.