Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Servicii de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru realizarea obiectivului "Dezvoltarea potentialului turistic, protejarea si promovarea mostenirii comune"

Număr anunț
SCN1040624
Autoritate contractantă
Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
Furnizor / câștigător
KAT CONCEPT DESIGN SRL (CUI 37634899)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.153,59 RON
Valoare atribuită
65.100 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
28.03.2019 14:27
Anunț de atribuire
SCNA1019705
Termen limită
16.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041828

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
EXTRUDE STUDIO SRL CUI RO23581751
Subcontractanți 3
INK BUILDING SRL CUI RO13669334

Valoare atribuită

65.100 RON

din 66.153,59 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 1.053,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.