Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Reparaţii şi întreţinere la Centralele Termice, din dotarea cladirilor aflate in patrimoniul UTC-N, conform prevederilor prescriptiilor tehnice ISCIR – PT A1-2010, PT C9-2010, PT C11 – 2010 si PT C7-2010

Număr anunț
CN1011149
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
CLIMAROL PREST SRL (CUI 4738249)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621.611 RON
Valoare atribuită
611.445,41 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
07.05.2019 13:44
Anunț de atribuire
CAN1018821
Termen limită
11.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047540

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 611.445,41 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reparaţii şi întreţinere la Centralele Termice aflate în dotare… CLIMAROL PREST S.R.L. 8 contracte 500.933,19 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 11645 · 15.05.2020 13.237,66 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 33919 · 14.11.2019 51.527,03 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 18281 · 08.07.2019
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 2531 · 01.02.2021 27.011,10 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 2693 · 02.02.2021 23.786,01 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 6110 · 10.03.2021 21.738,83 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 2937 · 31.01.2020 194.656,26 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 20599 · 24.07.2019 168.976,30 RON
2 Reparaţii şi întreţinere la Centralele Termice aflate în dotare… CLIMAROL PREST S.R.L. 6 contracte 110.512,22 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 2946 · 31.01.2020 50.252,30 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 20605 · 24.07.2019 44.777,39 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 33921 · 14.11.2019 862,56 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 18282 · 08.07.2019
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 11649 · 15.05.2020 8.169,97 RON
CLIMAROL PREST S.R.L. · contract 2537 · 01.02.2021 6.450 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLIMAROL PREST SRL CUI RO4738249
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612

Valoare atribuită

611.445,41 RON

din 621.611 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 10.165,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.