Atribuită Cumpărare directă

COMPATIBIL LEXMARK T650H11E (T650/T652/T654/X650/X651/X652/X654) și RETECH LEXMARK (X644H11E) T640

Număr anunț
DA35326516
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.178,14 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
25.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.178,14 RON