Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,4% sub estimat
Achiziția de scenă interioară și echipamente scenotehnice in cadrul proiectului „ACHIZITIA DE DOTARI SI ECHIPAMENTE CORPORALE SI NECORPORALE PENTRU CAMINUL CULTURAL DIN SATUL BALTATESTI, COMUNA BALTATESTI, JUDETUL NEAMT”
- Număr anunț
- SCN1040603
- Autoritate contractantă
- Comuna Baltatesti (Primaria Baltatesti) (CUI 2614120)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 31527260-6 · Sisteme de iluminat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195.294,86 RON
- Valoare atribuită
- 91.045 RON 53,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2019 10:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1020595
- Termen limită
- 22.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044238
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare25019-semnat.pdf.p7s
- 9.Caiet de sarcini SCENA25019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044238.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DB TECHNOLIGHT S.R.L. CUI RO 3049840
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Valoare atribuită
91.045 RON
din 195.294,86 RON estimat
53,4%
Adjudecat la 46,6% din estimat · economie 104.249,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.