Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat
Achiziția de mobilier in cadrul proiectului „ACHIZITIA DE DOTARI SI ECHIPAMENTE CORPORALE SI NECORPORALE PENTRU CAMINUL CULTURAL DIN SATUL BALTATESTI, COMUNA BALTATESTI, JUDETUL NEAMT”
- Număr anunț
- SCN1040601
- Autoritate contractantă
- Comuna Baltatesti (Primaria Baltatesti) (CUI 2614120)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.241,78 RON
- Valoare atribuită
- 104.230 RON 21,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2019 10:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1021545
- Termen limită
- 16.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044234
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TRADECO ENGINEERING DGC S.R.L. CUI 37635894
Valoare atribuită
104.230 RON
din 133.241,78 RON estimat
21,8%
Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 29.011,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.