Atribuită
Cumpărare directă
Taxa intrare Salina Turda copii participanti la excursia din 26.04.2024, prin programul PNRAS
- Număr anunț
- DA35338635
- Autoritate contractantă
- Colegiul National de Informatica ”Carmen Sylva” Petrosani (CUI 27336550)
- Furnizor / câștigător
- SALINA TURDA S.A. (CUI 26128977)
- Cod CPV
- 63515000-2 · Servicii de turism (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.618,99 RON
- Data publicării
- 25.03.2024 13:47
- Data finalizării
- 25.03.2024 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.