Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supervizare a lucrărilor de construire aferente ob.Reabilitare Șc.Gimnazială Specială BM

Număr anunț
DA35284962
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
HODASZ PROJEKT DESIGN S.R.L. (CUI 46203860)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
25.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON