Atribuită Cumpărare directă

Pachet saci de ambalaj conform ADV1409366

Număr anunț
DA35310758
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.476,50 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
25.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.476,50 RON