Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
“ ACHIZIȚIE BULDOEXCAVATOR PENTRU DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUAȚII DE URGENTĂ AL COMUNEI VITOMIREȘTI, JUDEȚUL OLT ”
- Număr anunț
- SCN1040569
- Autoritate contractantă
- Comuna Vitomiresti (CUI 4394951)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.130,64 RON
- Valoare atribuită
- 346.750 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2019 08:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1019964
- Termen limită
- 12.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044287
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
346.750 RON
din 350.130,64 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 3.380,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.