Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE GESTIONARE SI ASISTENTA PRIVIND RETELELE DE INFORMATII

Număr anunț
DA40512603
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
Furnizor / câștigător
ITPS SRL (CUI RO17236996)
Cod CPV
72315000-6 · Servicii de gestionare si de asistenta privind retelele de informatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.600 RON
Valoare atribuită
33.600 RON
Data publicării
29.05.2026 07:44
Termen limită
03.06.2026 17:00
Data finalizării
29.05.2026 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.600 RON

din 33.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.