Atribuită Cumpărare directă

Concert de muzica bizantina si patriotica - Lumina din lumina - Oradea 04.04.2024 - Antonio Alexe

Număr anunț
DA35336049
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4208323)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PSALTICA (CUI 21335670)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.420 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
25.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.420 RON