Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet obiecte de inventar confcomanda nr.11465/28.05.2026
- Număr anunț
- DA40510376
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
- Furnizor / câștigător
- COMTRANS SA (CUI RO1469723)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.726 RON
- Valoare atribuită
- 13.726 RON
- Data publicării
- 28.05.2026 14:43
- Termen limită
- 02.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2026 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.726 RON
din 13.726 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro