Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METRONIDAZOL 5MG/ML 100ML*20FL BRAUN
- Număr anunț
- DA40505902
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33622600-2 · Betablocanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.419,37 RON
- Valoare atribuită
- 31.419,37 RON
- Data publicării
- 28.05.2026 11:59
- Termen limită
- 02.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2026 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.419,37 RON
din 31.419,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro