Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonorizare evenimente

Număr anunț
DA40511632
Autoritate contractantă
Casa de Cultura a municipiului Braila (CUI 4342936)
Furnizor / câștigător
INTREPRINDERE INDIVIDUALA VASILESCU DUMITRU (CUI 41335690)
Cod CPV
92370000-5 · Servicii prestate de tehnicieni audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.750 RON
Valoare atribuită
6.750 RON
Data publicării
28.05.2026 15:46
Termen limită
02.06.2026 17:00
Data finalizării
29.05.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.750 RON

din 6.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.