Atribuită Cumpărare directă

Intocmire caiet de sarcini Dotare Cladire Afterschool

Număr anunț
DA35342889
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
Furnizor / câștigător
M & V TIMFIELD GROUP SRL (CUI 24839027)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON