Atribuită Cumpărare directă

Spray iritant lacrimogen CS 150 ml

Număr anunț
DA35342265
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
Cod CPV
35000000-4 · Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
554,64 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,64 RON