Atribuită Cumpărare directă

Servicii de instruire periodica privind securitatea si sanatatea in munca si situatii de urgenta

Număr anunț
DA35344812
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
Furnizor / câștigător
URBAN PROIECT A.S. SRL (CUI 30673580)
Cod CPV
79414000-9 · Servicii de consultanta in gestionarea resurselor umane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON