Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de tip CASCO pentru 7 Auto ce apartin APIA CJ SUCEAVA/ADV1414616/21.03.2023

Număr anunț
DA35345764
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.600 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.600 RON