Atribuită Cumpărare directă

ELEMENTE DE DECOR

Număr anunț
DA35341382
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA ROMANA CLUJ (CUI 4354558)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI 12889617)
Cod CPV
44210000-5 · Structuri si parti de structuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.128,77 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.128,77 RON