Atribuită Cumpărare directă

PAPETARIE

Număr anunț
DA35343700
Autoritate contractantă
ORASUL BRAGADIRU (PRIMARIA ORASULUI BRAGADIRU ILFOV) (CUI 4992998)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
672,80 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,80 RON