Atribuită Cumpărare directă

Usa metalica multifunctionala cf anunt ADV1413985

Număr anunț
DA35340090
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
BFT INTERNATIONAL TRADING SRL (CUI 32917150)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.472 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.472 RON