Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CEREBROLYSIN 215,2 mg/ml -5 ml X 5 fiole
- Număr anunț
- DA40504101
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.260 RON
- Valoare atribuită
- 4.260 RON
- Data publicării
- 28.05.2026 10:58
- Termen limită
- 02.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.260 RON
din 4.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro