Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
”Execuția lucrărilor de construcție, extindere, modernizare rețea publică de apă și rețea publică de apă uzată în localitatea Buteni în cadrul proiectului” din cadrul proiectului ”Reabilitare și extindere sistem alimentare cu apă, localitatea Buteni, județul Arad” si Extindere sistem canalizare menajera localitatea Buteni, judetul Arad” cuprinse în Programul Național pentru Dezvoltare Rurală 2014-2020 (PNDR)
- Număr anunț
- SCN1040728
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUTENI (CUI 3518997)
- Furnizor / câștigător
- TERMOPRO EDIL SRL (CUI 26155181)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.226.251,76 RON
- Valoare atribuită
- 8.061.346,34 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 14:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1020223
- Termen limită
- 24.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044577
Documente
Documentația de atribuire
- 1.PT_Reabilitare si extindere sistem de alimentare cu apa loc. Buteni, jud. Arad__Part 1.pdf.p7s
- 1.PT_Reabilitare si extindere sistem de alimentare cu apa loc. Buteni, jud. Arad__Part 2.pdf.p7s
- 1.PT_Reabilitare si extindere sistem de alimentare cu apa loc. Buteni, jud. Arad__Part3.pdf.p7s
- 2.PT_Extindere sistem canalizare menajera loc. Buteni, jud. Arad__Part 1.pdf.p7s
- 2.PT_Extindere sistem canalizare menajera loc. Buteni, jud. Arad__Part 2.pdf.p7s
- 2.PT_Extindere sistem canalizare menajera loc. Buteni, jud. Arad__Part 3.pdf.p7s
- 2.PT_Extindere sistem canalizare menajera loc. Buteni, jud. Arad__Part 4.pdf.p7s
- 2.PT_Extindere sistem canalizare menajera loc. Buteni, jud. Arad__Part 5.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044577.pdf
- Formular de contract lucrari.docx.p7s
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 8.226.251,76 RON Adjudecat: 8.061.346,34 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EXTINDERE SISTEM CANALIZARE MENAJERA LOCALITATEA BUTENI, JUDEŢU… | 4.050.604,28 RON | TERMOPRO EDIL SRL | 3.995.792,92 RON ↓1,4% |
| 2 | REABILITARE ȘI EXTINDERE SISTEM ALIMENTARE CU APĂ LOCALITATEA B… | 4.175.647,48 RON | TERMOPRO EDIL SRL | 4.065.553,42 RON ↓2,6% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERMOPRO EDIL SRL CUI RO 26155181
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNIVRO SRL CUI RO 14954819
Valoare atribuită
8.061.346,34 RON
din 8.226.251,76 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 164.905,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.