Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,9% sub estimat
Truse de sudare si accesorii
- Număr anunț
- SCN1040727
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
- Furnizor / câștigător
- HANEX SRL (CUI 12765)
- Cod CPV
- 44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 804.411,80 RON
- Valoare atribuită
- 427.127,40 RON 46,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 14:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1018163
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044546
Documente
Documentația de atribuire
- anexa1_min_max_acord_cadru-semnat.pdf.p7s
- anexa2_min_max_contr_subsecvent-semnat.pdf.p7s
- caiet_sarcini_truse_sudare-semnat.pdf.p7s
- clauze_contractuale_truse_sudare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044546.pdf
- Modele formulare truse sudare-semnat.doc.p7s
- tabel_detalii_producator-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HANEX SRL CUI RO 12765
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Valoare atribuită
427.127,40 RON
din 804.411,80 RON estimat
46,9%
Adjudecat la 53,1% din estimat · economie 377.284,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.