Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat
LUCRĂRI DE REFACERE A SISTEMULUI RUTIER CA URMARE A INTERVENȚIILOR IMPUSE DE AVARIILE CE APAR LA REȚELE DE APĂ-CANAL ȘI ÎNLOCUIRI DE TRONSOANE
- Număr anunț
- SCN1040716
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- CITADIN SA (CUI 15946407)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.199.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.084.591 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 13:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1016730
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044506
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA NR.1- Refacere sistem rutier.pdf.p7s
- ANEXA NR.2- Refacere sistem rutier.pdf.p7s
- ANEXA NR.3 - Refacere sistem rutier.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI-SISTEM RUTIER 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044506.pdf
- FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE.docx.p7s
- MODEL DE CONTRACT-SISTEM RUTIER.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CITADIN SA CUI RO 15946407
Valoare atribuită
1.084.591 RON
din 1.199.000 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 114.409 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.