Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 99,3% sub estimat
Servicii prestate de către entităţi juridice specializate în vederea achiziţionării de către Autoritatea Navală Română a biletelor de avion pentru zboruri interne şi/sau internaţionale, în funcţie de necesităţile concrete Operatorul economic va putea solicita clarificări în termen de 5 zile înainte de data de limită de depunere a ofertelor, entitatea contractantă răspunzând în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare /informațiilor suplimentare în a-4-a zi dinainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
- Număr anunț
- SCN1040521
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.778,79 RON 99,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 13:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1020665
- Termen limită
- 22.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043299
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXIMTUR SRL CUI RO 3553943
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
TRAVEL TIME D&R SRL CUI 17926970
Valoare atribuită
2.778,79 RON
din 400.000 RON estimat
99,3%
Adjudecat la 0,7% din estimat · economie 397.221,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.