Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,6% sub estimat
Acord cadru de funizare motorina Euro 5 pentru agricultura 2019-2020
- Număr anunț
- SCN1040701
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI RO11964885)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 88.425 RON 64,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 12:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1016487
- Termen limită
- 12.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044412
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044412.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Model acord cadru.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EDG EDIL PITEŞTI SRL CUI RO34858867
Valoare atribuită
88.425 RON
din 250.000 RON estimat
64,6%
Adjudecat la 35,4% din estimat · economie 161.575 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.