Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Echipamente retea si servere SCADA
- Număr anunț
- CN1010372
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- FOCALITY SRL (CUI 23154424)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.473.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.445.397 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 12:00
- Anunț de atribuire
- CAN1018306
- Termen limită
- 06.05.2019 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1044434
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini+Anexe.rar.p7s
- draft Contract Echipamente retea si servere SCADA.docx.p7s
- FisaDate_DF1044434.pdf
- Formulare.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Valoare atribuită
1.445.397 RON
din 1.473.000 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 27.603 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.