Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat
Achizitia de utilaje in comuna Birchis, judetul Arad
- Număr anunț
- SCN1040683
- Autoritate contractantă
- Comuna Birchis (CUI 3519127)
- Furnizor / câștigător
- VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
- Cod CPV
- 43212000-2 · Buldozere cu lame orientabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395.506,65 RON
- Valoare atribuită
- 350.780 RON 11,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1023452
- Termen limită
- 18.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044373
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- CONTRACT furnizare produse MODEL.doc.p7s
- FisaDate_DF1044373.pdf
- Formulare corectat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
350.780 RON
din 395.506,65 RON estimat
11,3%
Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 44.726,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.