Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,6% sub estimat
„Servicii de reparare şi întreţinere a instalaţiilor electrice”
- Număr anunț
- SCN1040676
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ETNIS SRL (CUI 1956141)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450.969,70 RON
- Valoare atribuită
- 159.696,47 RON 64,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1015777
- Termen limită
- 11.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044396
Documente
Documentația de atribuire
- 201903151134.pdf.p7s
- Caiet.docx.p7s
- FisaDate_DF1044396.pdf
- Formular de ofertă.docx.p7s
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Valoare atribuită
159.696,47 RON
din 450.969,70 RON estimat
64,6%
Adjudecat la 35,4% din estimat · economie 291.273,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.