Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Furnizare produse in cadrul proiectului cu denumirea: "Achizitie utilaje in comuna Cabesti, judetul Bihor"

Număr anunț
SCN1040665
Autoritate contractantă
COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451.641,58 RON
Valoare atribuită
429.000 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
29.03.2019 07:33
Anunț de atribuire
SCNA1030981
Termen limită
12.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044400

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
TRUCKS CARGO S.R.L. CUI RO 23047550

Valoare atribuită

429.000 RON

din 451.641,58 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 22.641,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.