Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE -CHERESTEA RINDELUITA

Număr anunț
DA35329852
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.915,97 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.915,97 RON