Atribuită Cumpărare directă

Grebla pentru frunze, PVC, cu coada din lemn, 25 dinti, 165 cm

Număr anunț
DA35317402
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
44511340-0 · Greble (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.610 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.610 RON