Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA IT (REPARATII SI INTRETINERE ECHIPAMENTE IT)

Număr anunț
DA35343822
Autoritate contractantă
Comuna Dirvari (CUI 4550970)
Furnizor / câștigător
ECZ IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38899738)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.160 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.160 RON