Atribuită Cumpărare directă

Servicii ANEVAR

Număr anunț
DA35314164
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
ANDREESCU V MARIUS CONSTANTIN "PROMAD" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 16891954)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON