Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet echipament de protectie conform ADV1530052
- Număr anunț
- DA40467121
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,59 RON
- Valoare atribuită
- 882,59 RON
- Data publicării
- 25.05.2026 11:00
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2026 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
882,59 RON
din 882,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro