Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in epidemiologie 01.07-31.12.2026, cu prelungire pana la 30.04.2027

Număr anunț
DA40616030
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 16066001)
Furnizor / câștigător
DR. ARSENE ADRIAN-MIHAIL -MEDIC PRIMAR EPIDEMIOLOG (CUI 23213334)
Cod CPV
85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
12.06.2026 11:13
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.