Atribuită Cumpărare directă

reparative auto MAI 24060

Număr anunț
DA35325829
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BISTRITA-NASAUD (CUI 4347798)
Furnizor / câștigător
COMSIG AUTOMOBILE SRL (CUI 17157507)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.870,58 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
26.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.870,58 RON