Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare cu montaj perdele și accesorii

Număr anunț
DA40601303
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Stampei (Primaria Poiana Stampei) (CUI 5021250)
Furnizor / câștigător
DECORVIS TEXTILES HAUS SRL (CUI 30950754)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.699,59 RON
Valoare atribuită
37.699,59 RON
Data publicării
11.06.2026 08:01
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.699,59 RON

din 37.699,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.